Przejdź do treści

Obecnie klienci mają coraz większe oczekiwania, co do usług, wykonywanych za pośrednictwem Internetu. Dlatego my postanowiliśmy wyjść im na przeciw i oferujemy wydruki online. To innowacyjna metoda, dzięki której zamówione wydruki i kopie dokumentów, zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi. Czas oczekiwania jest stosunkowo krótki, gdyż zamówienia są realizowane w trybie natychmiastowym – maksymalnie w 24h od momentu zaksięgowania płatności. Dla kogo jest stworzona ta oferta? Wydruk online to oferta idealna dla osób zapracowanych, a także w przypadku, gdy potrzebujemy dużych ilości wydruków, a równocześnie nie chcemy tracić czasu na oczekiwanie w stacjonarnych punktach xero. Warto zaznaczyć, że ostateczna cena wydruków jest uzależniona od ilości, jakie wybieramy – im więcej, tym ta cena jest niższa.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i gwarantujemy wydruki najwyższej jakości (1800×600 dpi). Jednak należy zaznaczyć, że istotny wpływ na efekt końcowy ma również jakość, przesyłanych plików. Klient ma następujące możliwości wyboru wydruków online: wydruk czarno-biały (monochromatyczny) bądź kolorowy w standardowym formacie A4 albo większym – A3. Może zdecydować się na wydruk jednostronny lub dwustronny, w zależności od potrzeb. Zamówienia realizowane są na białym papierze o gramaturze 80g.

Sam proces składania zamówienia jest bardzo prosty i przede wszystkim szybki. Co najważniejsze, odbywa się bez wychodzenia z domu – online! W pierwszej kolejności musimy zdecydować się jaki typ wydruków jest nam potrzebny – czarno-biały/kolor oraz jaki format – A4/A3. Następnie wystarczy wybrać przedział ilościowy (1-10, 10-100, powyżej 100), aby ustalić cenę. W kolejnym etapie wybieramy czy chcemy wydruk jednostronny, czy dwustronny oraz wpisujemy dokładną liczbę wydruków. Przechodzimy do wyboru sposobu dostawy i metody płatności (przelew tradycyjny, iMoje lub PayU). Później już tylko wybrane pliki przesyłamy na firmowego maila, na którego wpadają wszystkie zamówienia wydruków od klientów. Gotowe! Czekamy na realizację wydruków i ich dostawę przez kuriera w ciągu najbliższych dni.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.