Przejdź do treści

Kserokopiarki Poleasingowe Katowice - używane

Prowadząc firmę należy zaopatrzyć się w narzędzia niezbędne do pracy. Urządzenia biurowe takie jak drukarki czy kserokopiarki to już standard na wyposażeniu każdego poważnego przedsiębiorstwa. W każdym gabinecie jest ich cała masa. To bez znaczenia, jaką dziedziną zajmuje się Twoja firma czy inne, bo wszystkie mają wspólny mianownik – potrzebują kserokopiarki.

Załóżmy, że zepsuła nam się kserokopiarka i na gwałt potrzebujemy kolejnej. Całkowicie nowa może wygenerować zbyt duże koszty dla przedsiębiorstwa, a taka, która miała w nazwie aukcji kuszące słówko “tania” wcale taka tania być nie musi lub jest rzeczywiście za małe pieniądze, ale też za chwilę trzeba będzie ją wymienić. Co zrobić w takiej sytuacji?

Kserokopiarki poleasingowe Katowice od COPY REM

Oferujemy między innymi dzierżawę i sprzedaż kserokopiarek poleasingowych w Katowicach. Mamy zaszczyt być także autoryzowanym partnerem tak znanej marki jak Sharp oraz dystrybuujemy sprzęt od firmy Konica Minolta. Od lat działamy na Śląsku – konkretnie w aglomeracji śląskiej. Cieszymy się niemałym zainteresowaniem i setkami opinii zadowolonych klientów.

Nie zostawiamy klienta samemu sobie po realizacji jego zamówienia. W każdej chwili może zwrócić się do nas o pomoc, bo oferujemy też serwis zakupionego oraz wydzierżawionego sprzętu. Jeśli potrzebujesz kserokopiarki poleasingowej, zgłoś się do nas! Nie musisz się na tym znać – nasz pracownik zrobi rozeznanie i profesjonalnie doradzi, jaki sprzęt będzie najlepszy dla Twojej firmy. Jedyne, co musisz zrobić to dać nam znać, że potrzebujesz naszej pomocy – my kompleksowo zajmiemy się całą resztą.

Co to znaczy, że kserokopiarka jest poleasingowa?

Przede wszystkim nie jest to sprzęt fabrycznie nowy. Takie urządzenie, jak samochód osobowy, ma już na swoim koncie przebyty przebieg, co wcale nie przekłada się na pogorszenie jakości wykonywanych kopii. Z całą pewnością jest to sprzęt pełnowartościowy, bo porównywalny funkcjonalnością do całkowicie nowego. Gwarancje jaką udzielamy na sprzęt poleasingowy jest taka sama jak na urządzenia nowe – do 60 miesięcy. Jedyną różnicą między nimi, a zarazem najmocniejszą stroną jest niższa cena.

Bardziej konkretnie: na copyrem.pl poleasingową kserokopiarkę można nabyć za około połowę mniejszą kwotę niż w przypadku całkowicie nowej. Jest to dużo bardziej korzystne rozwiązanie niż kupienie taniej kserokopiarki. Dlaczego? Zawsze, gdy pojawia się ten wyraz w tytule aukcji jakiejś kserokopiarki, powinno nam dać to do myślenia. Często chcemy zrobić coś tańszym kosztem, w gratisie ze sprzętem dostając ukryte problemy związane z działaniem urządzenia. Efekt jest taki, że wydamy więcej pieniędzy niż zamierzaliśmy, bo i tak trzeba będzie kupić sprawną kserokopiarkę.

U nas kupisz kserokopiarkę poleasingową wysokiej jakości. Będziesz zaskoczony, że mimo intensywnego eksploatowania urządzenia nadal sprawuje się bardzo dobrze. Sprzedajemy tylko najlepsze sprzęty i współpracujemy tylko z najlepszymi. Świadczy o tym nie tylko współpraca z Sharp czy z Konica Minolta, ale również z Develop i HSM.

Nie czekaj – napisz do nas i ciesz się sprzętem wysokiej jakości po niskiej cenie w swoim biurze!