Przejdź do treści

WYNAJEM I DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK OD 99 ZŁ NETTO!!​

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WYNAJMU :

1. Pełną obsługę kserokopiarki w cenie umowy

2. Priorytetowy czas reakcji na zgłoszenie serwisu

3. Urządzenie zastępcze w przypadku przedłużającej się naprawy

4. Wsparcie techniczne i informatyczne

 

5. Utrzymanie nowoczesnego parku maszynowego bez zamrażania środków finansowych na ich zakup

6. Przejrzyste i czytelne koszty eksploatacji umożliwiające łatwe planowanie w rocznym budżecie

7. Wygoda i komfort użytkowania oraz obsługi serwisowej pozwala na 100% zaangażowanie pracowników w swoje główne zadania

 

ZADZWOŃ DO NAS !! 790 777 132

Dzierżawa kserokopiarek Katowice, dzierżawa drukarek Katowice – Śląsk

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie. Niesie ono za sobą zarówno wiele wydatków jaki obowiązków, którym nie łatwo sprostać. Dobrze funkcjonujące biuro to ważny aspekt sprawnie prosperującej firmy. Drukowanie umów, faktur czy kopiowanie dokumentów to czynności, które wykonuje się w biurze codziennie. Ważne, aby cały proces przebiegał szybko, sprawnie i bezproblemowo. Istotny również jest fakt, aby zarówno wydruki, jaki kopie wykonane były na odpowiednim poziomie. Taki efekt jest możliwy do osiągnięcia przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu. Rynek jednak szybko się zmienia, a za odpowiednią jakością idą niekiedy duże koszty. Jesteśmy świadomi, że nie każdy właściciel firmy chce i może przeznaczać sporą ilość środków na wyposażenie biura. Wynajem kserokopiarek to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą inwestować we własny sprzęt, a zaoszczędzone w ten sposób środki wolą przeznaczyć na przykład na rozwój firmy. Nie musisz wydawać kroci, aby zapewnić swojej firmie odpowiedni sprzęt.

Dzierżawa kserokopiarek Chorzów – dlaczego to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy?

Wynajem drukarki czy kserokopiarki to nie tylko oszczędność pieniędzy ale również czasu. To my zajmiemy się wszelkimi przeglądami, naprawami, regulacjami czy tonerami. Zapewniamy wszystkie części eksploatacyjne (z wyjątkiem papieru i zszywek). Ewentualną usterkę usuniemy najszybciej jak będzie to z naszej strony możliwe, a w przypadku wydłużonego czasu naprawy oferujemy urządzenie zastępcze.

Drukarki i kserokopiarki, które oferujemy w ramach umowy dzierżawy to sprzęty wysokiej jakości. Chętnie poznamy potrzeby Twojej firmy i dobierzemy ofertę indywidualnie, tak aby mogła ona cieszyć się dobrze prosperującym biurem i wydrukami na wysokim poziomie. W razie problemów oferujemy również wsparcie techniczne i informatyczne.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Dzierżawa kserokopiarek Develop sprawdzi się zarówno w małej, dopiero co startującej firmie, gdzie każda zainwestowana złotówka jest na wagę złota. Jest to również dobre rozwiązanie dla działających już firm, które mają dość problemów ze starym sprzętem. Nasza oferta to możliwość pracowania na wysokiej klasy urządzeniach, bez konieczności zaciągania kredytów czy martwienia się o naprawę sprzętu. To również dobry sposób na przetestowanie różnych urządzeń i sprawdzenie, na którym z nich praca będzie przebiegała najbardziej efektywnie.

Ile kosztuje wynajem urządzenia biurowego?

Nasza oferta okazała się interesująca? Wybierz urządzenie, które idealnie sprawdzi się w Twojej firmie lub pozwól nam zrobić to za Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że jako właściciel firmy masz wiele spraw na głowie i nie musisz śledzić nowinek na rynku urządzeń biurowych. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Z nami zyskujesz stabilność cen przez cały okres trwania umowy. Stałym klientom oferujemy rabaty na wymianę lub zakup dodatkowych urządzeń. Skontaktuj się z nami i zapewnij swojej firmie profesjonalne biuro.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

W dzisiejszych czasach firmy nieustannie poszukują różnego rodzaju rozwiązań, dzięki którym usprawniają swoją działalność, poprawiają funkcjonalność i efektywność, a przede wszystkim – ograniczają wydatki. Minęły już czasy, kiedy przedsiębiorstwa ponosiły wysokie koszty na zakupy maszyn, urządzeń czy samochodów, ponieważ wygodniejszą formą często okazuje się dzierżawa, leasing albo wynajem. Zmiany te zauważalne są także w obszarze organizacji pracy recepcji czy sekretariatów, na wyposażeniu których powszechne stają się wynajmowane sprzęty biurowe, w tym m. in. kserokopiarki. Dzierżawa wielofunkcyjnych urządzeń biurowych wiąże się z bezproblemowym i tańszym użytkowaniem, ponieważ w ofercie firm trudniących się wynajmem kserokopiarek, znajduje się również szeroki pakiet dodatkowo świadczonych usług. W ramach umowy na dzierżawę sprzętu i comiesięcznego abonamentu, najemca zapewnia bowiem bezpłatny serwis naprawczy oraz wymianę materiałów eksploatacyjnych, w tym np. tonerów.

Co istotne, wynajmowane wielofunkcyjne urządzenia kserujące, skanujące i drukujące – to najczęściej wysokiej klasy sprzęt renomowanych producentów, co daje gwarancję bardzo dobrej jakości usług, dużej stabilności pracy oraz niewielkiej awaryjności/przestojów.  

Dzierżawione kserokopiarki doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku mikroprzedsiębiorstw, większych korporacji czy instytucji publicznych, takich jak np. placówek oświatowych, urzędów, bibliotek lub szpitali.

Zadaniem podmiotu korzystającego z usługi dzierżawy kserokopiarki, jest wyłącznie konieczność zasilenia urządzenia prądem oraz dostarczenie papieru do podajnika. Sporym udogodnieniem jest możliwość podglądu licznika ilości wykonanych kopii, a dzięki specjalnemu oprogramowaniu umożliwiającemu bieżący monitoring różnych parametrów sprzętu, mobilny serwis działa z odpowiednim wyprzedzeniem i skutecznością. W ramach miesięcznej płatności z tytułu wynajmu kserokopiarki, uzależnionej od liczby odbitek, wykwalifikowani serwisanci przeprowadzą również niezbędną instalację, konfigurację urządzenia oraz przeszkolą wszystkich potencjalnych użytkowników.

Dzierżawa/wynajem kserokopiarek – to idealna opcja dla firm ceniących sobie komfortową i kompleksową obsługę, bez konieczności wydatkowania dużych środków finansowych na zakup wielofunkcyjnych sprzętów biurowych, które może przeznaczyć na inne cele.

koszty wynajmu kserokopiarki czy inaczej dzierżawy, uzależnione są od kilku czynników. Najtańsze nowe urządzenie monochromatyczne A4 wynajmujemy już od 99 zł netto/mies. 

W zależności od klasy urządzenia (A4-A3  mono lub kolor), od wieku urządzenia (nowe lub poleasingowe) , umowy podpisywane są na okres od 7 dni (np. konferencje , eventy) do 60 miesięcy za nowe urządzenie z serii  Develop Ineo+

Urządzenia do A4 mono – Canon , urządzenia mono- kolor A4-A3, Develop lub Konica Minolta

Nie, podpisując z nami umowę dzierżawy kserokopiarki, dostarczamy materiały eksploatacyjne do urządzeń. W przypadku kolorowych maszyn tylko i wyłącznie oryginalne materiały. 

Klient dostarcza tylko prąd i papier.

Tak, wszystkie urządzenia, które aktualnie proponujemy przygotowując ofertę dzierżawy działają  z systemami  MacOs  i urządzeniami Iphone/Ipad

Urządzenie z serii bizhub / ineo z dopiskiem „e” w standardzie obsługują AIRPRINT 

KONTAKT

Napisz do nas jeśli jesteś zainteresowany dzierżawą kserokopiarki