DZIERŻAWA JUŻ OD 99 ZŁ NETTO!!

Co zapewnia umowa dzierżawy urządzenia?

 • 1. Pełną obsługę kserokopiarki w cenie umowy
  – przeglądy
  – naprawy
  – regulacje
  – tonery
  – wszystkie części i materiały eksploatacyjne, za wyjątkiem papieru i zszywek

 • 2. Priorytetowy czas reakcji na zgłoszenie serwisu

 • 3. Urządzenie zastępcze w przypadku przedłużającej się naprawy

 • 4. Utrzymanie jakości wydruku i niezawodności urządzenia na stałym wysokim poziomie

 • 5. Wsparcie techniczne i informatyczne

 • 6. Doradztwo

 • 7. Dodatkowe rabaty przy wymianie lub zakupie dodatkowych urządzeń

 • 8. Stabilność cen przez cały okres obowiązywania umowy

 • 9. Utrzymanie nowoczesnego parku maszynowego bez zamrażania środków finansowych na ich zakup

 • 10. Brak konieczności amortyzacji urządzenia

 • 11. Przejrzyste i czytelne koszty eksploatacji umożliwiające łatwe planowanie w rocznym budżecie

 • 12. Wygoda i komfort użytkowania oraz obsługi serwisowej pozwala na 100% zaangażowanie pracowników w swoje główne zadania

Dzierżawa kserokopiarek, dzierżawa drukarek

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie. Niesie ono za sobą zarówno wiele wydatków jaki obowiązków, którym nie łatwo sprostać. Dobrze funkcjonujące biuro to ważny aspekt sprawnie prosperującej firmy. Drukowanie umów, faktur czy kopiowanie dokumentów to czynności, które wykonuje się w biurze codziennie. Ważne, aby cały proces przebiegał szybko, sprawnie i bezproblemowo. Istotny również jest fakt, aby zarówno wydruki, jaki kopie wykonane były na odpowiednim poziomie. Taki efekt jest możliwy do osiągnięcia przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu. Rynek jednak szybko się zmienia, a za odpowiednią jakością idą niekiedy duże koszty. Jesteśmy świadomi, że nie każdy właściciel firmy chce i może przeznaczać sporą ilość środków na wyposażenie biura. Wynajem kserokopiarek to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą inwestować we własny sprzęt, a zaoszczędzone w ten sposób środki wolą przeznaczyć na przykład na rozwój firmy. Nie musisz wydawać kroci, aby zapewnić swojej firmie odpowiedni sprzęt.

Dzierżawa kserokopiarek – dlaczego to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy?

Wynajem drukarki czy kserokopiarki to nie tylko oszczędność pieniędzy ale również czasu. To my zajmiemy się wszelkimi przeglądami, naprawami, regulacjami czy tonerami. Zapewniamy wszystkie części eksploatacyjne (z wyjątkiem papieru i zszywek). Ewentualną usterkę usuniemy najszybciej jak będzie to z naszej strony możliwe, a w przypadku wydłużonego czasu naprawy oferujemy urządzenie zastępcze.

Drukarki i kserokopiarki, które oferujemy w ramach umowy dzierżawy to sprzęty wysokiej jakości. Chętnie poznamy potrzeby Twojej firmy i dobierzemy ofertę indywidualnie, tak aby mogła ona cieszyć się dobrze prosperującym biurem i wydrukami na wysokim poziomie. W razie problemów oferujemy również wsparcie techniczne i informatyczne.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Dzierżawa kserokopiarek Develop sprawdzi się zarówno w małej, dopiero co startującej firmie, gdzie każda zainwestowana złotówka jest na wagę złota. Jest to również dobre rozwiązanie dla działających już firm, które mają dość problemów ze starym sprzętem. Nasza oferta to możliwość pracowania na wysokiej klasy urządzeniach, bez konieczności zaciągania kredytów czy martwienia się o naprawę sprzętu. To również dobry sposób na przetestowanie różnych urządzeń i sprawdzenie, na którym z nich praca będzie przebiegała najbardziej efektywnie.

Ile kosztuje wynajem kserokopiarki?

Nasza oferta okazała się interesująca? Wybierz urządzenie, które idealnie sprawdzi się w Twojej firmie lub pozwól nam zrobić to za Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że jako właściciel firmy masz wiele spraw na głowie i nie musisz śledzić nowinek na rynku urządzeń biurowych. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Z nami zyskujesz stabilność cen przez cały okres trwania umowy. Stałym klientom oferujemy rabaty na wymianę lub zakup dodatkowych urządzeń. Skontaktuj się z nami i zapewnij swojej firmie profesjonalne biuro.

Dzierżawa kserokopiarek, dzierżawa drukarek, wynajem kserokopiarek, wynajem drukarek