Czym się zajmujemy?

Działamy na kilku frontach:

  • Sprzedajemy urządzenia biurowe marki DEVELOP  INEO, KONICA MINOLTA BIZHUB,  SAMSUNG, związane z nimi materiały eksploatacyjne (np. follow link tonery do drukarek) oraz części zamienne.
  • Serwisujemy sprzęty w ramach udzielonej gwarancji i poza nią.
  • Prowadzimy usługi konserwacyjne.
  • Oferujemy możliwość dzierżawy kserokopiarki oraz wzięcia urządzenia w leasing.
develop katowice

WYRÓŻNIKI

Jesteśmy firmą, która nie tylko stawia na najwyższą jakość produktów i usług, ale też koncentruje się na
indywidualnym podejściu do każdego klienta. I nie są to tylko puste słowa.

PANEL SERWISOWY ONLINE

Postępy prac związanych z naprawą i konserwacją urządzeń śledzić można na bieżąco po zalogowaniu się do specjalnie stworzonego panelu klienta. Tam też znajduje się dostęp do kosztów obsługi zleceń.

enter site INTUICYJNE ZAKUPY

Sklep internetowy zaprojektowany został w sposób prosty i przejrzysty, aby zakupy wymagały od klienta jak najmniej wysiłku i przynosiły jak najwięcej przyjemności.

PROMOCJE I RABATY

Co tydzień przygotowujemy nowe zniżki i oferty promocyjne. Dzięki temu można u nas zakupić sprzęt w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

PROFESJONALNE PORADY

W naszym sklepie dostępny jest bardzo duży wybór produktów i czasem ciężko zdecydować się na zakup odpowiedniej dla siebie kserokopiarki lub tonera. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta i oferujemy fachowe porady w zakresie naszych kompetencji. Wystarczy skontaktować się z nami, a my odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w wyborze sprzętu na miarę potrzeb i oczekiwań.

BŁYSKAWICZNA OBSŁUGA

Produkty zamówione do godziny 14.00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia! O ile oczywiście mamy je w magazynie. O postępach w wysyłce informujemy klientów na bieżąco drogą mailową. Na pierwszym miejscu stawiamy także szybką i solidną obsługę serwisową.

TEREN ŚWIADCZENIA USŁUG

Usługi świadczymy na terenie trzech województw:

  • Śląskiego (m. in. Katowice, Chorzów, Jaworzno, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Mikołów, Tychy, Piekary Śląskie, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Miasteczko Śląskie,  Tarnowskie Góry,Radzionków, Rybnik, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza).
  • Opolskiego (m. in. Opole, Olesno, Strzelce Opolskie, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Krapkowice,
    Kędzierzyn Koźle, Prudnik).
  • Małopolskiego (m. in. Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Chełmek, Krzeszowice, Olkusz).