Czym się zajmujemy?

Działamy na kilku frontach:

  • Sprzedajemy urządzenia biurowe marki DEVELOP  INEO, KONICA MINOLTA BIZHUB, SAMSUNG, związane z nimi materiały eksploatacyjne (np. tonery do drukarek) oraz części zamienne.
  • Serwisujemy sprzęty w ramach udzielonej gwarancji i poza nią.
  • Prowadzimy usługi konserwacyjne.
  • Oferujemy możliwość dzierżawy kserokopiarki oraz wzięcia urządzenia w leasing.
Kserokopiarki Chorzów

WYRÓŻNIKI

Jesteśmy firmą, która nie tylko stawia na najwyższą jakość produktów i usług, ale też koncentruje się na
indywidualnym podejściu do każdego klienta. I nie są to tylko puste słowa.

INTUICYJNE ZAKUPY

Sklep internetowy zaprojektowany został w sposób prosty i przejrzysty, aby zakupy wymagały od klienta jak najmniej wysiłku i przynosiły jak najwięcej przyjemności.

 

 

 

 

PROMOCJE I RABATY

Co tydzień przygotowujemy nowe zniżki i oferty promocyjne. Dzięki temu można u nas zakupić sprzęt w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

PROFESJONALNE PORADY

W naszym sklepie dostępny jest bardzo duży wybór produktów i czasem ciężko zdecydować się na zakup odpowiedniej dla siebie kserokopiarki lub tonera. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta i oferujemy fachowe porady w zakresie naszych kompetencji. Wystarczy skontaktować się z nami, a my odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w wyborze sprzętu na miarę potrzeb i oczekiwań.

BŁYSKAWICZNA OBSŁUGA

Produkty zamówione do godziny 14.00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia! O ile oczywiście mamy je w magazynie. O postępach w wysyłce informujemy klientów na bieżąco drogą mailową. Na pierwszym miejscu stawiamy także szybką i solidną obsługę serwisową.

TEREN ŚWIADCZENIA USŁUG

Usługi świadczymy na terenie trzech województw:

  • Śląskiego (m. in. Katowice, Chorzów, Jaworzno, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Mikołów, Tychy, Piekary Śląskie, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Miasteczko Śląskie,  Tarnowskie Góry,Radzionków, Rybnik, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza).
  • Opolskiego (m. in. Opole, Olesno, Strzelce Opolskie, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Krapkowice,
    Kędzierzyn Koźle, Prudnik).
  • Małopolskiego (m. in. Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Chełmek, Krzeszowice, Olkusz).