Przejdź do treści

W COPYREM o urządzeniach biurowych wiemy wszystko! Kopiarki, drukarki czy biurowe urządzenia wielofunkcyjne nie mają przed nami tajemnic!

Wśród serwisowanych przez nas marek sprzętu biurowego znajdują się takie firmy, jak HP, Canon, KONICA MINOLTA czy DEVELOP INEO. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem, konserwacją i doradztwem nie tylko w sprawach związanych bezpośrednio z urządzeniem, ale doradzamy również w wyborze materiałów eksploatacyjnych, najlepszych dla danego modelu i marki.

Wiedza i doświadczenie

Rozwijamy się by nie zostać z tyłu – wciąż bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez wiodące firmy produkujące urządzenia biurowe, żeby być na bieżąco z najnowszymi technologiami obecnymi na rynku. Dzięki temu nasi Klienci mogą nie tylko u nas zakupić najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne urządzenia, ale też mają pewność, że żadne z nich nie będzie stanowiło problemu dla naszych serwisantów!
Jesteśmy autoryzowanym partnerem marek HSM i Develop – stabilne i efektywne partnerstwo z najlepszymi udało się uzyskać dzięki latom doświadczeń na polskim rynku urządzeń biurowych.

Solidna obsługa serwisowa i konserwacja

Nie jesteśmy tylko sprzedawcami! Jesteśmy specjalistami i zależy nam, aby zakupiony u nas sprzęt przez długi czas cieszył swojego nabywcę i wykonywał postawione przed nim zadania. Dlatego zajmujemy się także konserwacją urządzeń biurowych oraz serwisem – zarówno w okresie objętym gwarancją, jak i po jej wygaśnięciu. Szybka i fachowa obsługa zgłoszeń – to możemy zagwarantować.

Dzierżawa sprzętu? Oczywiście!

Dla tych Klientów, którzy urządzeń biurowych potrzebują krótkoterminowo oferujemy możliwość dzierżawy wybranych sprzętów. To świetne rozwiązanie dla firm przebywających w danym miejscu tymczasowo lub w momencie oczekiwania na serwis lub zakup nowego urządzenia. Istnieje również możliwość wzięcia sprzętu w leasing.

Działamy na terenie województw śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Zapraszamy do współpracy!