Przejdź do treści
Develop ineo+ 250i DF-714 PC-216 studio picture Front no Energy Star
KOLOROWE DO A3
Develop ineo+ 4050i studio picture Front no Energy Star
KOLOROWE DO A4
Develop ineo 300i Front
CZARNO BIAŁE DO A3
Develop ineo+ 4050i studio picture Front no Energy Star
CZARNO BIAŁE DO A4
DEVELOP ineo 360i Front
KSEROKOPIARKI POLEASINGOWE

 

Wielofunkcyjne urządzenie drukujące – kserokopiarka

Kserokopiarka to urządzenie mające w swoim systemie wiele funkcji przydatnych w codziennej pracy. W porównaniu do zwykłych drukarek, posiada ona możliwość skanowania i kserowania danych dokumentów, lub zdjęć. Świetnie nadaje się więc do biura, ale również i domu, w którym czasami może stać się przydatna. Kserokopiarki stanowią pewnego rodzaju połączenie kilku innych urządzeń, dzięki czemu są one dużo bardziej opłacalne jeśli trzeba korzystać z kilku funkcji. Z całą pewnością zastąpią one drukarki, ponieważ posiadają funkcję zwykłego drukowania. Są również bardzo dobre jako skanery, które mają wbudowane w celu wykonywania swoich zadań. Dzięki swojej wielofunkcyjności stają się więc najbardziej rozbudowanym systemem, pozwalającym na ograniczenie ilości sprzętu w danym pomieszczeniu. Kserokopiarka jest bardzo często wyborem firm, w których praca z dokumentami jest codziennością. Dzięki nim łatwiej jest wykonać wszelkiego rodzaju zadania związane z papierologią, co pozwala na unikanie błędów w segregacji.

Obecnie, na rynku do wyboru dostępna jest cała gama kserokopiarek w Katowicach. Znaczna ich ilość to dobrej klasy urządzenia, będące świetnym rozwiązaniem w przypadku zakupu nowego sprzętu do biura, czy też domu. Istnieją oczywiście pewne różnice między nimi. Podstawowa z nich to możliwość druku w kolorze, lub też bez niego. Kserokopiarki monochromatyczne stanowią podstawowe urządzenia, które spełnią swoją rolę, jeśli mają być elementem wyposażenia firmy. Pozwalają one na skanowanie,kopiowanie i drukowanie czarno białych dokumentów, co najczęściej wystarcza w pracy. Jest to też urządzenie skupiające się głównie na wysokiej jakości tekstu, pojawiającego się w wydruku. Drugą możliwością jest kserokopiarka kolorowa. Jest ona doskonała do powielania zdjęć i kolorowych wykresów, ale z całą pewnością, równie dobrze poradzi sobie z dokumentami. Stanowi to świetny wybór dla salonów fotograficznych i dużych przedsiębiorstw, gdzie potrzebny będzie wydruk w innych kolorach niż tylko czarny i biały. 

Jako autoryzowany sprzedawca marki Develop w Katowicach, zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą urządzeń z serii I-Series.

Kserokopiarki Katowice, Kserokopiarki Chorzów, Kserokopiarki Jaworzno