Przejdź do treści

Sterowniki oraz dokumentacja

Copy Rem to miejsce, w którym możecie Państwo znaleźć wysokiej klasy kserokopiarki, charakteryzujące się wydajną i energooszczędną pracą. Proponujemy marki Develop Ineo, SAMSUNG, oraz Konica Minolta. Różne warianty naszych urządzeń są dostosowane do pracy zarówno w biurze, firmie, jak i większej instytucji. Nie ma potrzeby tworzenia oddzielnego działu informatycznego, ponieważ tak zwany użytkownik końcowy jest w stanie szybko i sprawnie sam obsłużyć polecany przez nas sprzęt. Co więcej, nie trzeba stosować oddzielnych sterowników druku do każdego urządzenia w biurze. Zastosowanie systemu Xerox Global Print Driver™ dla Klienta oznacza uniwersalny sterownik drukarki, który umożliwia drukowanie za pomocą praktycznie każdej drukarki lub drukarki wielofunkcyjnej. System działa bez względu na markę urządzenia

KONICA MINOLTA

Jeden sterownik, stosowany do wszystkich urządzeń drukujących znacznie upraszcza wymianę lub aktualizowanie sieciowych urządzeń drukujących. Wystarczy wówczas podłączyć nowe urządzenie, któremu nadają Państwo taki sam adres IP, jaki posiada stara drukarka (można również przekierować port). Sterownik Global Print Driver automatycznie wykryje urządzenie i zaktualizuje zestaw funkcji, dostępnych dla użytkowników. Cała procedura nie wymaga ponownego kwalifikowania lub instalowania oprogramowania. Szybka i łatwa instalacja nowych urządzeń biurowych przyczynia się do podniesienia efektywności działu informatycznego. Umożliwia wprowadzanie globalnych ustawień druku zależnych od aplikacji, takich jak drukowanie tylko w odcieniach szarości lub dwustronne, co przyczynia się do lepszej kosztów drukowania.

DEVELOP

Łatwe użytkowanie oprogramowania w przedsiębiorstwie to podstawa sprawnego funkcjonowania na co dzień. Kompatybilność urządzeń powoduje włączenie nowego elementu do już istniejącej struktury bez powodowania zakłóceń lub naruszania ciągłości pracy. Jeśli mają Państwo pytania w zakresie optymalnego sprzętu dla swoich potrzeb, zapraszamy do rozmowy z naszymi pracownikami, którzy służą swoja wiedzą i doświadczeniem.