Kserokopiarki

KSEROKOPIARKI

W tej kategorii znajdą Państwo kserokopiarki kolorowe, monochromatyczne nowe i poleasingowe.

W Copy Rem oferujemy Państwu wysokiej jakości urządzenia wielofunkcyje, które wyróżniają się wydajną i energooszczędną pracą. Dostarczamy urządzenia uznanej marki m.in. Develop Ineo, Konica Minolta Bizhub,  SAMSUNG. Gwarantujemy fachową obsługę, przystępne ceny i zachęcające promocje!

Kserokopiarki DEVELOP to urządzenia, które sprawdzają się między innymi w biurach, instytucjach, placówkach naukowych, także w użytku komercyjnym. Szeroka paleta różnych wariantów urządzeń powoduje, że z pewnością dobiorą Państwo takie, które dla danego zastosowania sprawdzą się najlepiej. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

 

Kopiarki cyfrowe

Urządzenia wielofunkcyjne (zawierające skaner, drukarkę, a często również fax) lub kserokopiarki zwane cyfrowymi działają na trochę innej zasadzie niż zwykłe kserokopiarki analogowe. Głównymi ich elementami funkcjonalnymi są: komputer wewnętrzny, skaner i drukarka.

Komputer steruje całością urządzenia, a w szczególności skanuje kopiowany obraz, który w postaci cyfrowej może być przez niego przetwarzany, a następnie drukowany na wbudowanej drukarce. W tanich urządzeniach stosuje się drukarki atramentowe, natomiast w droższych laserowe czarno-białe lub laserowe kolorowe

Wyświetlanie 1–12 z 48 wyników