SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

SPRZEDAŻ

531 916 060

DZIERŻAWA

790 777 132


  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  SERWIS

  796 999 157

   

  Nasza firma specjalizuje się w dzierżawie i wynajmowaniu kserokopiarek, które są urządzeniami najwyższej jakości. Kserokopiarki Katowice to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, która pragnie wynająć sprzęt całkiem nowy, jak i używany, bez konieczności zakupu. W ofercie znajdą Państwo zarówno kopiowanie kolorowe i czarno-białe.

  Dzierżawa kserokopiarki Katowice

  Dzierżawa i wynajem kserokopiarki Chorzów to bardzo dobre rozwiązanie dla małej i dużej firmy. Przedsiębiorstwo dzięki temu zyskuje możliwość skupienia się na dalszym rozwoju działalności, nie martwiąc się kłopotami z urządzeniami biurowymi. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać jego oczekiwaniom. Cena wynajmu w każdym przypadku zależy od tego, na jaki czas pragniemy wynająć kserokopiarkę, a także od parametrów urządzenia i rodzaju sprzętu. Dopasowanie indywidualnej oferty do każdego odbiorcy pozwala skupić się na jego oczekiwaniach, wychodząc im naprzeciw.

  Wynajem kserokopiarki Katowice

  Wynajem kserokopiarki zapewnia skorzystanie zarówno z długoterminowej dzierżawy, jak i krótkoterminowej. Oferujemy spranie działające kserokopiarki, drukarki, kopiarki i tym podobne urządzenia biurowe na terenie Katowice. Przyjmuje klientów z całego śląska, dostosowując jego oczekiwania do określonej oferty dzierżawy kserokopiarki.

  Zalety dzierżawy i wynajmu

  Warto zauważyć, że dzierżawa i wynajem kserokopiarki Katowice ma szereg zalet, które warto poznać. Po pierwsze przedsiębiorca uniknąć może ryzyka związanego z ponoszeniem wielu dodatkowych kosztów, które wynikają z eksploatacji urządzeń biurowych. Kolejną kwestią jest fakt, że klient nie musi inwestować sporej ilości pieniędzy na zakup urządzenia, jakim jest kserokopiarka – dzięki temu zaoszczędzimy koszty. Ponadto, w naszej ofercie znaleźć można obsługę serwisową, która bazuje na konserwacji sprzętu, przeglądach technicznych i naprawach w przypadku zaistnienia awarii. Dbamy o to, aby sprzęt był na bieżąco sprawdzany przez specjalistów, co pozwala uniknąć problemów. Wynajem kserokopiarki daje przedsiębiorcy możliwość precyzyjnego określenia stałych wydatków w firmie, które wynikają z tworzenia i drukowania potrzebnej dokumentacji. Każdy odbiorca otrzymuje faktury VAT za wykonane wydruki, które stanowią koszty przychodu. Nasza firma dopasowuje okres trwania umowy do każdego klienta indywidualnie, opierając się na jego potrzebach. Koszty serwisowania i wymiany części urządzeń leżą po naszej stronie, co jest kolejną zaletą dzierżawy kserokopiarki.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy już dziś i dopasowania jej do swoich oczekiwań. Zadowolenie klienta jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego każdego dnia staramy się zaspokoić potrzeby odbiorcy. Wynajem kserokopiarki Katowice to doskonała alternatywa dla każdej firmy, dzięki której zyskać można dostęp do profesjonalnego sprzętu, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z eksploatacją i zakupem sprzętu biurowego.