Przejdź do treści

Wspieraj Planetę bądź EKO

     Doszliśmy do momentu, w którym musimy myśleć o zróżnicowanym rozwoju ,recyklingu o wtórnym wykorzystywaniu działających przedmiotów, urządzeń. Ważna jest oszczędność energii elektrycznej, racjonalnym podejściu do ochrony środowiska przyrodniczego.

Czy jest to możliwe jeśli mamy na myśli urządzenia biurowe, jak najbardziej tak. Słowo klucz to dzierżawa urządzeń biurowych. Oczywiście dzierżawa może dotyczyć fabrycznie nowej kserokopiarki, która jest wyprodukowana z wykorzystaniem najnowszych technologii, energooszczędna.

Natomiast jeśli myślimy o byciu EKO to należy wziąć pod uwagę urządzenie poleasingowe, co to oznacza, że firma która kupiła nową  kserokopiarkę spłaciła ją i chce nowe urządzenie, a to sprzedaje do dalszego użycia.

My kupujemy taką kserokopiarkę, sprawdzamy ją pod względem technicznym, jakości wydruków, skanowania, sprawności wszystkich modułów dodatkowych, czyścimy i testujemy, aby mogła pracować u Ciebie i sprawiać Ci radość oraz co najważniejsze zarabiać dla Ciebie.

Na czym polega sama dzierżawa lub zwana wynajem Kserokopiarki, Ty zwracasz się do nas o przygotowanie oferty, my przygotowujemy ją specjalnie dla Ciebie. Dostosowana do Twoich wymagań i potrzeb. Jakie to może być urządzenie, wszystko zależy czego potrzebujesz czy kserokopiarki w formacie A4 czy A3, kolorowej lub monochromatycznej, z możliwością dziurkowania dokumentów lub ich zszywania, jaki ma mieć dysk, jaką pamięć, istotna również jest prędkość skanu i wydruku.

Jak już dobierzemy do Ciebie odpowiednią kserokopiarkę, a Ty podejmiesz decyzję. Która będzie brzmiała, tak chcę dzierżawić urządzenie. Ale myślisz sobie to dużo kosztuję, a My mówimy Ci wcale nie! Gdyż nie wydajesz pieniędzy na zakup Kserokopiarki, jedynie za jej użytkowanie, a co istotne nie kupujesz do niej tonerów oraz bębnów. Kupujesz do niej papier i korzystasz tyle ile potrzebujesz.

Taka kserokopiarka jest owszem urządzeniem używanym, ale w pełni działającym, sprawnym sprzętem. Drobiazgowo i skrupulatnie przygotowanym przez Nasz zespół techniczny i serwisowy pod względem jakościowym, a także technicznym. A że jest najlepsza dla Ciebie taką my dajemy gwarancję.

Strona Główna » Wspieraj Planetę bądź EKO

Wspieraj Planetę bądź EKO