Przejdź do treści
Kserokopiarka do szkoły - dzierżawa

Serwis kserokopiarki – czy warto ?

Przegląd urządzenia

Dlaczego z takim ciężkim sercem przychodzi nam robienie przeglądu kserokopiarki. A  o swój samochód dbamy jak o największy skarb, robimy przeglądy, wymieniamy olej, filtry, wymieniamy opony bądź koła dwa razy do roku. Gdy dzwoni do nas firma, ze nadszedł czas na przegląd gwarancyjny kserokopiarki, to zwykle pada pytanie czy jest to konieczne.

Przegląd w kserokopiarce jest równie ważny jak przegląd samochodu lub każdego urządzenia, w którego opisie widnieje taka informacja. Dlaczego tak jest, jest to sprzęt używany za zwyczaj codziennie, więc jego podzespoły zużywają się. Takie urządzenie pracuje co najmniej 8 godzin w ciągu doby, bywają też takie urządzenia, których w ogóle się nie wyłącza.

Potrzebne jest czyszczenie, porządne odkurzanie wszystkich zakamarków, gdyż papier którego używamy ma tendencje do pylenia. Pył połączony ze smarem, który napędza rolki i podzespoły wymaga czyszczenia. Jeżeli dużo drukujemy bądź kserujemy, potrzebna jest konserwacja i czyszczenie rolek, pobierających papier z kaset, a także w podajniku.

Regularne serwis i konserwacja urządzenia spowoduje, że nasza kserokopiarka będzie nam służyć przez długie lata. A my nie będziemy musieli się denerwować, że nasze urządzenie nie działa wtedy kiedy jest nam najbardziej potrzebne.

Dbajmy o nasze kserokopiarki jak o nasze ukochane samochody.

 

 

Strona Główna » Serwis kserokopiarki – czy warto ?

Serwis kserokopiarki – czy warto ?