Przejdź do treści

Kserokopiarka niedoceniane urządzenie biurowe

Wiadomym jest, iż bez człowieka i komputera w jakimkolwiek biurze bądź przedsiębiorstwie nie da się nic zdziałać. Ale czy ktoś kiedyś zastanawiał się jak bardzo potrzebnym, acz pomijanym i często niedocenianym urządzeniem jest kserokopiarka.

To urządzenie nie bez przyczyny zostało nazwane multifunkcyjnym, jej podstawowe funkcje to drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie.

Prędkość wydruku, kopiowania i skanowania zależy od maszyny jaką wybierzemy z szerokiej gamy urządzeń, oczywiście dopasowujemy ją do naszych potrzeb.

Zakres formatów od A5 do A3, SRA3, druk banerowy oraz co istotne możliwość druku mobilnego.

Skanowanie dokumentów bezpośrednio do pamięci zewnętrznej, to bardzo duże przyspieszenie pracy.
Wbudowany twardy dysk oraz karta pamięci, przyśpieszają możliwości zapamiętywania zadań, a także zwiększają prędkość pracy urządzenia.

Możliwość konfiguracji urządzenia monochromatycznego bądź kolorowego, o bardzo dużej wydajności tonerów w niektórych urządzeniach nawet do 29 000 kopii czarnych i 26 000 kopii kolorowych.

I co najlepsze, a pewnie wielu o tym nie słyszało kserokopiarka ma również możliwość kompletowania naszego wydruku w gotowe foldery, co więcej zszywania tych materiałów w gotowe foldery, a także dziurkowania.

Czyż to nie jest najpotrzebniejsze urządzenie biurowe? Które jest niedoceniane i nieodgadnione oraz niewykorzystywane w pełni, ale my Firma CopyRem nauczymy Cię jak wykorzystywać możliwości kserokopiarki w pełni!

Strona Główna » Kserokopiarka niedoceniane urządzenie biurowe

Kserokopiarka niedoceniane urządzenie biurowe