Przejdź do treści
Kserokopiarka do szkoły - dzierżawa

Kserokopiarka do szkoły – dzierżawa

Jak wiadomo w każdym urzędzie, biurze czy szkole drukowanie, kserowanie, skanowanie dokumentów jest na porządku dziennym. Jednakże, w urzędach i biurach są na to specjalnie przeznaczone środki, bo przecież bez tego te placówki istnieć by nie mogły, natomiast w szkolnictwie tyle środków na zakup urządzeń i materiałów do nich przeznaczyć nie możemy.

Jak ten problem rozwiązać? Jak dać możliwość, aby placówka mogła się rozwijać i być nowoczesną szkołą? Odpowiedź na to pytanie jest proste, wydzierżawmy Kserokopiarkę do szkoły. A co to w ogóle znaczy wydzierżawmy? I w jaki sposób to działa? Kto oferuje takie rozwiązanie? Dzierżawa, to nic innego jak długoterminowy wynajem urządzenia, którego przede wszystkim nie musimy kupować!  Dzierżawimy Kserokopiarkę i tu mamy możliwość wybrania monochromatycznego urządzenia przykładowo: Konica Minolta Bizhub 185 mniejsza lub większa Konica Minolta Bizhub 223 bądź kolorowe urządzenie Konica Minolta Bizhub C220. Są to urządzenia nie tylko drukujące, kopiujące, skanujące, mogą również posiadać faks. I to jeszcze nie wszystko, możemy korzystać z formatu papieru A4 oraz A3.

Firma Copy Rem posiada doskonałą ofertę dla szkół, umożliwiając tym samym stanie się nowoczesną i atrakcyjną dla pracowników oraz uczniów szkołą. Dla szkół to idealne rozwiązanie, gdyż tak jak już nadmienialiśmy wcześniej nie jesteśmy zmuszeni do jej zakupu, na co najczęściej brakuje nam środków. Natomiast dzięki dzierżawie takiego sprzętu, możemy do woli korzystać ze sprawnego urządzenia, nie przejmując się kosztami eksploatacji. Jedyny koszt jaki będzie musiała ponieść szkoła to, koszt wykonanych kopii na danym urządzeniu, koszt podłączenia do prądu oraz zakup papieru na którym będziemy drukować i kserować.

Co istotne, przez cały czas dzierżawy możemy korzystać z profesjonalnego wsparcia technicznego, jakie oferuje firma Copy Rem. Brak długotrwałych przestojów urządzenia spowodowanych awarią sprzętu, gdyż serwis załatwia wszystkie usterki prawie od ręki. Gdy zachodzi wyższa konieczność dostarcza urządzenie zamienne. Możliwość korzystania z najnowocześniejszych technologii bez ogromnych nakładów finansowych na początek. Posiadanie nowoczesnej, bezawaryjnej kserokopiarki nie jest już daleko odbiegającym w przyszłość marzeniem, tylko namacalną rzeczywistością.

Istotne jest to, że niewielkim kosztem jesteśmy w stanie stać się nowoczesną i jakże atrakcyjną szkołą. Posiadającą własną możliwość wydruku kolorowych ulotek plakatów, dyplomów, listów pochwalnych oraz pism urzędowych, w jakże profesjonalnych warunkach.

Wystarczy skontaktować się z firmą Copy Rem, w której przedstawią Państwo swoje potrzeby a firma dostosuje ofertę do Waszych oczekiwań i wymagań.

Kserokopiarka do szkoły – dzierżawa to jest możliwe !

Strona Główna » Kserokopiarka do szkoły – dzierżawa

Kserokopiarka do szkoły – dzierżawa