Przejdź do treści
Konica Minolta bizhub c220

Szybka recenzja urządzenia Konica Minolta Bizhub c220

Innowacyjne urządzenie,  tak należy powiedzieć o Kserokopiarce Konica Minolta Bizhub C220. Doskonałe dla przestrzeni biurowych, urzędów, firm, szkół, przedsiębiorstw, które dbają o wysoką jakość przygotowywanych dokumentów oraz wydruków. Na tym urządzeniu wydrukujemy tekst czarno-biały ale przede wszystkim kolorowy, z prędkością 22 strony/min.

 

https://www.copyrem.pl/sklep/beben-dr-311-cmy-a0xv0rd-konica-minolta-bizhub-c220c280c360/

W tym urządzeniu zastosowano najnowsze technologie 2,048 MB DDR2 RAM, dysk twardy 250 GB SATA-2, 1GB Ethernet, magistrala PCI-Express, co w efekcie spowodowało o tym, że Bizhub c220 ma zdecydowanie lepszą wydajność od swoich poprzedniczek.

Jej atutem jest wysoka jakość materiałów z jakich została wykonana, a także dopasowanie kolorystyki oraz funkcjonalności, do każdej opcji.

Bizhub c220 to wydajny sprzęt, który nie będzie nam tylko służył do drukowania, ale możemy go również wykorzystywać do kopiowania, skanowania, segregowania, zszywania, możliwa jest również używania tego urządzenia jako fax. Dostępna jest opcja drukowania sieciowego,  przydzielenia kodów poszczególnym pracownikom.

A co najważniejsze Konica Minolta  c220, to urządzenie za którego części eksploatacyjne nie będziemy musieli wydawać majątku. Firma Copy Rem oferuje np. bębny DR-311 do Konica Minolta Bizhub c220 w bardzo dogodnych cenach. Tonery TN-216 cechuje wysoka wydajność oraz brak chipów, co pozwala wykorzystać je do “0”.

Konica Minolta Bizhub c220, to urządzenie godne polecenia.

[fblike style=”standard” showfaces=”false” width=”350″ verb=”like” font=”arial”] [fbshare type=”button” width=”100″] [google_plusone size=”standard” annotation=”none” language=”Polish”]

Strona Główna » Konica Minolta Bizhub c220 – szybka recenzja

Konica Minolta Bizhub c220 – szybka recenzja