Przejdź do treści
Konica-Minolta-Bizhub-222

Jaką kserokopiarkę kupić do biura

Każda osoba, która planuje wyposażyć swoje biuro w dobrą kserokopiarkę, staje przed trudnym wyborem. W tej samej cenie można kupić kserokopiarkę poleasingową, bardzo wydajną, prostą w obsłudze i ekonomiczną, albo sprzęt nowy, niższej klasy, pozbawiony tych zalet.

Konica Minolta Bizhub 222/282/362 to kserokopiarka, która umożliwia kopiowanie, drukowanie i skanowanie w czerni i bieli.

Decydując się na zakup takiego urządzenia w ofercie poleasingowej, otrzymujesz mnóstwo korzyści. Oto najważniejsze z nich:

Niska cena

Produkt jest znacznie tańszy, niż nowa drukarka. Dzięki zakupowi tego urządzenia, oszczędzasz na materiałach eksploatacyjnych, które są znacznie tańsze, niż do innych drukarek. Jest też prostsza w obsłudze i pozwala na zaoszczędzenie czasu, z uwagi na bardzo szybkie drukowanie, skanowanie i kserowanie. Możesz do niej dokupić bardzo tanie i wydajne tonery.

Jakość

Drukarki tego typu są używane przez profesjonalistów, dlatego producent tworzy je z myślą o długim użytkowaniu. Drukarka jest znacznie wyższej jakości, niż tanie modele do użytku domowego lub biurowego, zapewnia także szybsze wydruki i lepsze skany. Dzięki naszej ofercie możesz skorzystać z tych korzyści za niewielką cenę, w stosunku do ceny nowej drukarki.

Sektor biznesowy oczekuje od producentów sprzętu, który zapewni sprawne działanie bez przestojów. Z tego powodu Konica Minolta w tym modelu wykorzystała plastiki i podzespoły lepszej klasy niż w urządzeniach niższych segmentów.

Jeśli uprzesz się przy zakupie nowego sprzętu, w tej samej kwocie kupisz urządzenie o niższych parametrach. Będziesz musiał także zapłacić więcej za materiały eksploatacyjne. Znacznie bardziej opłaca się zakup wydajnego urządzenia, które ma takie same parametry, jak sprzęt prosto z półki.

Kserokopiarki Konica Minolta Bizhub są przeznaczone do bardzo intensywnego użytkowania. To nowoczesny sprzęt, który umożliwia bardzo szybkie skanowanie i obsługę skrzynek dokumentów. Możesz też stworzyć konta użytkowników i zapobiegać drukowaniu dokumentów przez niepowołane osoby. Tych opcji nie znajdziesz w drukarkach, które kosztują tyle samo, ale są nowe.

Gwarancja

Na urządzenie udzielamy aż 36 miesięcy gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że kserokopiarka nie zepsuje się wtedy, gdy będzie najbardziej potrzebna. Sprzęt poleasingowy jest dokładnie sprawdzany przed sprzedażą i wymieniane są w nim te podzespoły, które mogą ulec zużyciu.

Możesz w nim używać zarówno oryginalnych tonerów, jak i zamienników marki Katun, które nie powodują utraty gwarancji. Jak widzisz, zyskujesz tyle samo, co przy zakupie nowego urządzenia, a przy okazji nie musisz przepłacać.

Uwaga na nierzetelnych sprzedawców

Sprzęt poleasingowy może budzić obawy niektórych kupujących, dlatego wielu sprzedawców posuwa się do oszustw. Częstym zabiegiem jest cofanie licznika drukarki, co ma skłonić do zakupów. Można to porównać do cofania liczników w samochodach – każdy z nas wie, że auto o zbyt małym przebiegu jest „podejrzane”, ale i tak wolimy takie samochody od aut z rzeczywistym przebiegiem.

Drukarki poleasingowe tego typu mają stosunkowo duże przebiegi dlatego, że są one kupowane do intensywnej pracy. Gdy ktoś proponuje ci taki sprzęt, który ma przebieg jak drukarka używana w domu, możesz być pewny, że padłeś ofiarą oszustwa. W przypadku naszej oferty masz pewność, że kupujesz sprzęt o takim przebiegu, jaki widnieje na wyświetlaczu.

Sprzęt poleasingowy jako nowy – nie daj się nabrać

Warto zwrócić uwagę także na sprzedawców, którzy sprzedają sprzęt poleasingowy jako nowy, lub sugerują, że jest to sprzęt powystawowy. Nie daj się nabrać na okazję, kiedy sprzęt jest sprzedawany o kilkaset złotych dorżej, niż normalnie. Jeśli sprzedawca dopuszcza się kłamstwa odnośnie do tego, czy sprzęt jest nowy, czy używany, problemy mogą pojawić się także podczas realizacji gwarancji i w przypadku innych spraw.

Podsumowując, zakup kserokopiarki Konica Minolta Bizhub 222/282/362 to świetny wybór, zarówno jeśli chodzi o nowy sprzęt, jak i używany. Kupując ją w naszej ofercie, zyskujesz możliwość zaoszczędzenia pieniędzy i dostajesz niezawodne urządzenie.

[google_plusone size=”standard” annotation=”none” language=”Polish”][twitter style=”horizontal” float=”left”][fbshare type=”button” width=”100″][pinterest count=”horizontal”]

Strona Główna » Jaką kserokopiarkę kupić do biura – trudny wybór

Jaką kserokopiarkę kupić do biura – trudny wybór