Przejdź do treści
Develop ineo+ 258 location

Często zamiast zdecydować się na dzierżawę sprzętu biurowego kupujemy go nie zastanawiając się nawet jaką ofertę odrzuciliśmy. I właśnie tu należy się kilka słów wyjaśnienia, czym jest i ile kosztuje dzierżawa kserokopiarki. Nie różni się ona praktycznie niczym od wynajmu telefonu komórkowego od operatora.

Dzierżawa polega na wynajmowaniu sprzętu i kosztuje jedynie tyle ile sami zużyjemy. Jak to się robi: wybieramy sobie sprzęt taki jaki nam będzie potrzebny, czyli: urządzenie monochromatyczne lub kolorowe, większe czy mniejsze, z możliwości wydruku, kopiowania, skanowania, faxu, dziurkowania dokumentu, zszywania, segregowania itd. Opcji do wyboru jest wiele, istotne jest to, iż  możemy wybrać urządzenie nowe bądź poleasingowe.

Do rzeczy, ile naprawdę kosztuje dzierżawa kserokopiarki. Tyle, ustalamy cenę czynszu wynajmu kserokopiarki, koszt za kopie czarno-białą i kolorową. Wynajmujący wkłada swój papier i płaci rachunek za prąd, należy wspomnieć że urządzenia oszczędzają energię elektryczną, na tym kończą się koszty po stronie wynajmującego. 

Więcej informacji na stronie www.copyrem.pl bądź pod numerem telefonu 790 777 132

Strona Główna » Ile kosztuje dzierżawa Kserokopiarki

Ile kosztuje dzierżawa Kserokopiarki