Przejdź do treści

Często bywa tak, że organizujesz imprezę, wydarzenie, spotkanie czy konferencję; masz projekt który trwa kilka dni, tygodni bądź miesięcy oprócz infrastruktury biurowej potrzebujesz do tego podstawowego wyposażenia biurowego. I tu pojawia się problem, gdyż wiele firm nie chce wypożyczać, dzierżawić kserokopiarek oraz niszczarek, bo o takim urządzeniu jest mowa. Na czas krótszy niż rok, czasami idą na ustępstwa i zgadzają się na pół roku, a dla Ciebie to zbyt długi okres czasu.

W takim przypadku należy skontaktować się z Copy Rem, to firma z wieloletnim stażem oraz ogromnym doświadczeniem w sprzedaży i dzierżawie kserokopiarek oraz niszczarek. Co najważniejsze od wielu lat zajmującą się obsługą imprez, szkoleń, wydarzeń sportowych, kongresów, konferencji, filmów i wszelkiego rodzaju eventów krótko terminowych.

Copry Rem to firma dysponująca szerokim wachlarzem sprzętu, po konsultacji dobierze odpowiedniej wielkości sprzęt kolorowy bądź monochromatyczny, drukujący, kopiujący, niszczący w wielkościach A4 i A3, przygotuje go w należyty sposób tak, aby praca i wydruk były w najwyższej jakości.

Pomyślisz no dobrze biuro mam urządzenie też, ale jak połączę je tak aby mogło pracować i o ten ważny aspekt zadba nie kto inny tylko firma Copy Rem. Wydzierżawi Ci kserokopiarkę z własną siecią WiFi oraz z dostępem do internetu . Wynajmowane kserokopiarki obsługują druk Ariprint czyli współpracują z systemami MacOS i co najważniejsze zrobi to na taki okres jaki Tobie będzie odpowiadał.

U nas wynajmiesz kserokopiarkę na swoją konferencję lub Event.

Zapraszamy do współpracy.

Strona Główna » Drukarka na konferencję, wynajem kserokopiarki na event

Drukarka na konferencję, wynajem kserokopiarki na event