Przejdź do treści

Drukowanie w 3D to w zasadzie jeden z najlepszych sposobów, aby naszą wyobraźnie przedstawić     w formie graficznej. To nie tak skomplikowany proces tworzenia jakby nam się mogło wydawać, potrzebny jest przede wszystkim pomysł. To już połowa sukcesu, możemy w pierwszej kolejności przedstawić go na papierze, następnie należy przenieść go w formę trójwymiarową w programie komputerowym. To jest pracochłonne gdyż musimy zaprojektować każdą warstwę naszego przedmiotu, ale czego się nie robi, aby zrealizować swoje projekty. Później to już, ekscytacja                  i oczekiwanie jak wyjdzie nasz projekt.

Prace wykonane na drukarce 3D są też w pełni ekologiczne, gdyż wykonane są z materiału PLA. Co to takiego PLA  – polilaktyd (kwas mlekowy),  jest wytworzony z surowców naturalnych np. mączki kukurydzianej, dzięki czemu jest on w pełni biodegradowalny

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom i nowym technologiom, firma COPY REM zakupiła drukarkę 3D. Na razie testujemy sprzęt i uczymy się przygotowywać projekty dla Państwa. Aby docelowo mogli Państwo dawać upust swojej wyobraźni i realizować projekty, z możliwością wykorzystania projektów gotowych.

Zmieniamy się dla Was!!

Strona Główna » Druk w 3D – ciekawa forma wydruku.

Druk w 3D – ciekawa forma wydruku.