Przejdź do treści
Develop Ineo+ 458 2

Develop Ineo+ 458 / 558 /658

Mamy Państwu do zaoferowania / przedstawienia nową kserokopiarkę na rynku. To absolutnie sprzęt najnowszej generacji. Działający szybko, sprawnie, wydajnie, o najwyższej jakości wykonania oraz pracy. Stale rosnące zainteresowanie podobnymi urządzeniami, skłoniło nas do stworzenia Kserokopiarki o zdecydowanie lepszej wydajności i ulepszonej jakości.Develop-Ineo+-458-3 Wprowadziliśmy nowe rozwiązania takie jak: ulepszony podajnik dokumentów, dzięki któremu przeskanujemy większą liczbę dokumentów w krótszym czasie. Najważniejszą funkcją jaką miało spełniać to urządzenie to funkcjonalności i kompletność.

Co to oznacza w praktyce? Kserokopiarka Develop Ineo+ 458 / 558 / 568  ma zaspokoić wszystkie potrzeby biura i firm. Ma kserować, drukować w kolorze i monochromatycznie, skanować dokumenty, zszywać, dziurkować, umożliwiać tworzenie ofert oraz materiałów marketingowych wraz z ich prezentacją. To wszystko i wiele więcej ma sprostać Państwa wymaganiom w tworzeniu, w profesjonalny a zarazem prosty sposób dokumentów o bardzo wysokiej jakości. Pisząc o profesjonalizmie i wysokiej jakości, pewnie są Państwo przerażeni, szeregiem skomplikowanych funkcji jakie będzie należało zastosować aby takie dokumenty stworzyć. Nic bardziej mylnego! Aby usprawnić Państwa pracę stworzyliśmy nowy dotykowy panel, żeby Państwa praca była miła i przyjemna, szybka i efektywna. Personalizacja wyświetlacza, rozwinięte funkcje takie jak automatyczny pomiar papierów niestandardowych, a także bardzo niski poziom zużycia energii elektrycznej, mają na celu usprawnienie pracy oszczędzając Państwa czas oraz pieniądze.

 

 

Najważniejsze cechy:

• Wbudowany moduł NFC w standardzie (obsługa przez IneoPrint-Android)

• 10.1 Calowy ekran dotykowy

• Laserowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne

• Bogate wyposażenie standardowe: karta sieciowa, dupleks (automatyczne drukowanie dwustronne), dwie kasety po 500 arkuszy, podajnik boczny na 150 arkuszy, dysk twardy 250GB, pamięć 2GB

• Skanowanie do 160 str./min.

• Różnorodność formatów papieru: Format do SRA3,

• Wysoka wydajność toneru, czarny na 29 000 wydruków, tonery kolorowe na 26 000 wydruków

• Niskie ceny eksploatacji

Strona Główna » Develop Ineo+ 458 / 558 / 658

Develop Ineo+ 458 / 558 / 658