Przejdź do treści
Develop ineo+ 250i 2

Czy dzierżawa kserokopiarek się opłaca?

Nastały bardzo trudne czasy dla wielu sektorów gospodarki, wszystkie branże przeżywają trudności i kłopoty związane z pandemią. Firmy pracują w spowolnionym tempie, a każda decyzja odnośnie wydatków jest bardzo dokładnie przemyślana. Gdyż cały czas nie wiadomo co przyniesie jutro.

Mimo wszystko ważne jest, aby szukać alternatywy do niewydawania swoich pieniędzy. Niewątpliwie taka opcją jest dzierżawa urządzenia wielofuncykjnego.  To idealne rozwiązanie przy obecnej jakże trudnej sytuacji, jak to wygląda i na czym ona polega. To proste!

Wysyłasz zapytanie do Nas, nasz profesjonalny zespół przygotuje dla Ciebie i Twojej firmy, ofertę szytą na miarę, idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb i możliwości. A z czego wybierasz, mnogość opcji i konfiguracji jest prawie nieograniczona.

Jednak Ty cały czas zastanawiasz się czy to ma sens i czy wynajem kserokopiarki jest dla Ciebie, jak najbardziej tak. Co Cię może przekonać, to istota wynajmu, czyli z Twojej strony zapewniasz urządzeniu prąd, papier i dostęp do Internetu. Tak i to już wszystko co leży po Twojej stronie, cała resztą zajmujemy się My!

Zapytasz, a co z tonerem i z wymianą części, które będą się z używać w trakcie eksploatacji takiego urządzenia. Ta kwestia jest po naszej stronie, na tym właśnie polega dzierżawa, Ty nam opłacasz czynsz, a My zapewniamy Ci wysokiej klasy sprzęt i ciągłość pracy.

Nie czekaj złóż zapytanie, dzierżawa kserokopiarki się opłaca!!

Strona Główna » Czy dzierżawa / wynajem kserokopiarki się opłaca?

Czy dzierżawa / wynajem kserokopiarki się opłaca?