Z uwagi na ciągły rozwój firmy poszukujemy pracowników na stanowiska :

Technik Serwisu

Opis stanowiska:
• Profesjonalna obsługa serwisowa urządzeń produkcyjnych oraz biurowych u klientów
• Doradztwo w zakresie eksploatacji urządzeń produkcyjnych dla klientów
• Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie w zakresie elektroniki, informatyki lub mechaniki
• Wiedza z obszaru IT dotycząca instalacji urządzeń sieciowych
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
• Nastawienie na ciągłe uczenie się i rozwój
• Doskonałe umiejętności interpersonalne
• prawo jazdy kat B

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy
• Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

Specjalista ds. Sprzedaży

• Aktywna sprzedaż rozwiązań i urządzeń z oferty do klientów końcowych
• Spotkania z potencjalnymi klientami, badanie potrzeb, budowanie relacji
• Sporządzanie ofert, negocjacje cenowe, zawieranie umów
• Dobór i negocjacja oferty
• Opieka po sprzedażowa klienta

Wymagania:
• Dynamiczna osobowość cechująca się silną orientacją na rezultaty, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu
• Preferowane doświadczenie w kontaktach z Klientami biznesowymi
• Silna motywacja do realizacji założonych planów sprzedaży
• Pełne zaangażowanie i profesjonalizm w podejściu do pracy
• Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
• Entuzjazm i pozytywne nastawienie
• Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
• Dodatkowym atutem będzie wiedza z obszaru IT i nowoczesnych technologii
Prawo jazdy kat B

Oferujemy:
• Możliwość pracy w segmencie najnowszych technologii cyfrowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z zaangażowaniem oraz osiąganymi wynikami
• wszystkie narzędzia wspierające profesjonalne wykonywanie pracy

CV proszę kierować na adres e-mailowy: praca@copyrem.pl

  • Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty