Copy Rem to wiele możliwości w jednym miejscu.

  • Jeśli złożysz zamówienie do godziny 14.00 jest ono realizowane jeszcze w tym samym dniu.
    U nas nie tylko kupisz odpowiedni sprzęt dla siebie, możesz go również wypożyczyć. Możliwość dzierżawy lub leasingu to opcja dla firm, które dopiero rozpoczynają działalność i testują swoje możliwości. Posiadamy także opcję wymiany poszczególnych elementów kserokopiarek, serwisujemy sprzęty w ramach udzielonej gwarancji i poza nią, jak również prowadzimy usługi konserwacyjne. Gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość proponowanych urządzeń, jak również indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom, proponując porady przed zakupem oraz później, przy serwisowaniu poszczególnych urządzeń. Wystarczy skontaktować się z nami a każde pytanie Klienta nie pozostanie bez odpowiedzi.
Wydruk czarno-biały online A4
  • Nasz sklep internetowy jest stworzony tak, aby każdy mógł sprawnie się po nim poruszać. Klienci, którzy zgłoszą się do nas w sprawie naprawy lub serwisowania, mogą liczyć na dodatkowe udogodnienie, jakim jest Panel Serwisowy Online. To usługa, dzięki której można w dowolnej chwili podejrzeć prace, związane z naprawą i konserwacją poleconego nam sprzętu. Wystarczy w odpowiedniej zakładce podać swoje indywidualne dane do logowania, aby móc korzystać z wszystkich dostępnych opcji. Jedną z nich jest dostęp do kosztów obsługi zleceń. Obraz ten jest dostępny wyłącznie osobie zainteresowanej.
  • Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców prywatnych, biur, korporacji, jak i instytucji państwowych oraz innego typu. Doradzamy również w zakresie wymiany zużytych elementów, które zastępujemy nowymi. Usługa ta dotyczy również starszych modeli sprzętu, które nie są już dostępne w regularnej sprzedaży. Co tydzień proponujemy atrakcyjne zniżki oraz rabaty na zakupione urządzenia. Dzięki temu nasi Klienci mogą nabyć atrakcyjny sprzęt w wyjątkowo korzystnych cenach. Copy Rem to firma, która działa na terenie województw małopolskiego, opolskiego i śląskiego.