Home office

Ze względów bezpieczeństwa swojego i innych wielu z nas od połowy marca przebywa w domach pracując w trybie home office. Jak długo jeszcze to będzie trwało, czy nie przyjdzie nam się na stałe przyzwyczaić, że w niektórych zawodach tak właśnie będzie wyglądała nasza praca i rzeczywistość.

Taka praca ma wiele plusów jestem w domu, nie muszę wychodzić, mogę zrobić wiele więcej i szybciej niż w biurze, mam cisze i spokój, choć nie wszyscy.  Ma też wiele minusów nie każdy ma w domu odpowiednie zaplecze,  w postaci profesjonalnego komputera, oprogramowania czy co istotne kserokopiarki.

Jeśli chodzi o komputer, to raczej każdy go posiada, oprogramowanie to da się je zorganizować i zainstalować, ale co zrobić jeśli potrzebujemy kserokopiarki do naszego małego home office, a widmo wielkiego urządzenia spędza nam sen z powiek. Nie ma nic prostszego jak telefon do Copy Rem gdzie zespół profesjonalistów dobierze dla nas odpowiedni sprzęt, który nie zajmie nam połowy naszej przestrzeni mieszkalnej. A wręcz idealnie wkomponuje się w naszą przestrzeń, bo profesjonalna kserokopiarka to nie tylko wielka maszyna. To też niewielkich rozmiarów urządzenie, które gwarantuje że spełni wymagania nawet najwybredniejszych i wymagających klientów.

Dzięki ofercie dzierżawy takiego urządzenia nie musisz martwić się o gotówkę na taki sprzęt, z Twojej strony ważne jest zapewnienie prądu oraz papieru do funkcjonowania sprzętu, całą resztą zajmie się z przyjemnością Copy Rem.  

Strona Główna » Home office w czasie pandemii

Home office w czasie pandemii