Nastał trudny czas dla niemalże wszystkich sektorów gospodarki. Przedsiębiorca staje przed dylematem w jaki sposób zapewnić płynność finansową firmy, jak zapewnić wynagrodzenie swoim pracownikom, jak wygospodarować pieniądze na opłacenie rachunków i faktur. W jaki sposób pracować, aby w dalszym ciągu otrzymywać zlecenia  i móc się z nich wywiązywać.  Jak zapewnić swoim pracownikom odpowiedni sprzęt, tak aby mogli we właściwy i rzetelny sposób wykonywać swoja pracę.

Twoi pracownicy potrzebują urządzenia, ale Ty wolałbyś w chwili obecnej nie wydawać pieniędzy na zakup kserokopiarki. Jest możliwość posiadania sprzętu wysokiej jakości i klasy bez wydawania gotówki – taki sposób to dzierżawa. Tą gotówkę, którą musiałbyś wydać na zakup sprzętu możesz przeznaczyć na spłatę comiesięcznej faktury. Należy pamiętać, iż w obecnej sytuacji wynajem kserokopiarki to bardzo dobre rozwiązanie gdyż nie musisz martwić się o gotówkę na zakup sprzętu, przeglądy, regulacje, tonery, szkolenie pracowników. Kserokopiarkę jakiej potrzebujesz czy jest to urządzenie monochromatyczne czy kolorowe, przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Wszystko to jest zawarte w umowie dzierżawy, którą podpisujesz z Copy Rem.

Nasz profesjonalny zespół pracowników pomorze Ci w doborze odpowiedniej kserokopiarki tylko dla Ciebie i Twoich pracowników, a najważniejsze dostosowany do Waszych oczekiwań i potrzeb. Pamiętaj jesteśmy dla Ciebie, wspierajmy Polskich przedsiębiorców.